Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota Versele-Laga

Bardzo duży wybór karm suchych dla kotów nie ułatwia opiekunom mruczków podjęcia odpowiedniej decyzji. Wybór sposobu żywienia kotów jest podstawową sprawą każdego kociarza. Dobre żywienie pozwala na zachowanie zdrowia i dobrej kondycji organizmu. Jednak jak wybrać tę najlepszą karmę dla swojego kota? Przede wszystkim należy go znać – wiedzieć co lubi i jakie smaki najbardziej mu odpowiadają. W dzisiejszych czasach coraz częściej spotykane są alergie i różnego rodzaju nietolerancje na tle pokarmowym, wiedza, co naszego kota uczula i po czym czuje się gorzej jest w takiej sytuacji nieoceniona. Niezależnie od tego kot musi być karmiony pełnoporcjowym pożywieniem, który zapewni wszystkie składniki odżywcze. Versele – Laga oferuje karmy suche pełnoporcjowe dla kotów.

Duża dawka energii pochodząca od Versele-Laga w karmach dla kotów

Versele-Laga wie, że kot nie zje niesmacznego jedzenia. Swoje produkty, tworzone dzięki pasji do zwierząt, dobiera tak, aby były aromatyczne dla kotów. Karmy te zawierają produkty odzwierzęce, zboża, nasiona, tłuszcze i inne ekstrakty roślinne oraz naturalne składniki. Versele-Laga dostarcza odpowiedniej dawki energii kotom, w zależności od ich potrzeb. W celu ułatwieniu wyboru opiekunom kotów co do karmienia ich mruczków, Versele-Laga oferuje dwie linie produktowe: Lara i Classic. Obie dostępne są w dobrych cenach, więc nie nadwyrężą budżetu opiekunów, a zapewnią kotom zbilansowane jedzenie, jednak linia Classic jest jeszcze bardziej budżetowa.

Lara jest najbardziej rozbudowana, posiada opcję karmy dla kociąt, karmy dla dorosłych kotów oraz dla seniorów. Obecna jest także karma dla kotów z problemami z układem moczowym, która wraz z wdrożonym leczeniem łagodzi skutki chorób. Lara posiada wiele smaków, także można dobrać ten najlepszy dla swojego kota i uraczyć go smakowitymi kąskami. Karma dla kociąt ma mniejsze granulki, dzięki czemu jest łatwiejsza do pogryzienia i przełknięcia dla młodych kotów.