Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota Taste Of The Wild

Pragniesz jak najlepiej dla swojego kota? Karmienie jest ważnym, jak nie najważniejszym aspektem życia, więc należy zwrócić na to szczególną uwagę. To naturalne, że chce się rozpieszczać swojego mruczka i podawać mu wyjątkowe karmy, tylko nie zawsze wiadomo co to znaczy. Taste of the Wild znacznie ułatwia wybór, ponieważ produkuje najwyższej jakości suche karmy dla kotów.

Jakie są karmy Taste of the Wild dla kotów?

Amerykańskie karmy cechują się różnorodnością użytych składników i ich wysoką jakością. Bezzbożowe karmy są bardzo chętnie jedzone przez koty w każdym wieku. Wyjątkowe smaki są wzorowane na diecie przodków kotów. Bazują na mięsie i dodatkach warzyw i owoców.

Karmiąc kota wysoką jakością karm poprawisz jego kondycję i samopoczucie. Kot nabierze sił i pięknego wyglądu. Karma dostarczy kotu białek zwierzęcych, tłuszczy. Świeże owoce i warzywa są źródłem witamin i minerałów.

Jak wybrać karmę dla kota?

Taste if the Wild oferuje dla kotów dwie linie karm: Taste of the Wild Rocky Mountain Feline, czyli karmę suchą, bezzbożową z pieczoną dziczyzną i wędzonym łososiem.

Canyon River Feline to karma rybna, zawierająca tylko białko rybne, z pstrągiem i wędzonym łososiem.

Tak zbilansowane karmy, dopasowane do potrzeb mięsożernych kotów, mogą być podawane kotom w każdym wieku. Receptury są uniwersalne, oparte na mięsie, z dużą zawartością tauryny i wszystkich innych niezbędnych składników.