Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota Schesir

Marka Schesir tworzy swoje karmy z pasji do kotów, ale zachowuje równowagę i przy produkcji dba o środowisko i dobrostan zwierząt. Dzięki karmom Schesir możesz zdrowo rozpieszczać swoje koty. Przepyszne urozmaicenie diety kotów, które możesz bez obaw podawać. Włoska jakość produktów odczuwana jest na każdym kroku Schesir. Naturalne składniki, odpowiednie dla mięsożerców to coś co od pierwszego kęsa pokocha Twój kot.

Co wyróżnia karmy Schesir?

Karmy Schesir posiadają wiele certyfikatów potwierdzających ich jakość. Karmy posiadają tylko naturalne składniki, dobierane pod kątem ich przyswajalności przez koty. Ryby używane w karmach pochodzą z legalnych łowisk. Karmy zatwierdzone są jako „pozbawione okrucieństwa” oraz „przyjazne dla oceanu”. Jeżeli bliska Twojemu sercu jest ekologia i dbanie o środowisko to możesz połączyć to ze zdrowym odżywianiem swojego kota. Większość z opakowań karm Schesir nadaje się do recyklingu.

W zależności co wolisz i co jest dla Ciebie wygodniejsze, możesz zamówić karmę w puszcze dla kota lub w saszetce.

Karmy dla kotów są w formie filetów w sosie. Są źródłem białka wysokiej jakości i dobrej przyswajalności.

Jak żywić kota?

Żywienie kota jest bardzo ważną kwestią, która odziałuje na wiele aspektów życia kota. Dobra karma pozwala zachować zdrowie i świetną kondycję organizmu. Białko dba o zdrowe kości i stawy, a tłuszcz o zapewnienie energii i piękną sierść. Ważne, aby składniki odżywcze w karmach dla kotów pochodziły ze źródeł zwierzęcych. Tylko takie karmy są najlepiej przyswajane i tolerowane przez mięsożerców. Bezzbożowe karmy są lekkostrawne dla kotów i pozwalają na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.

SCHESIR Kurczak Z Aloesem Dla Kociąt 85G
69.88  (873.50 zł / kg)
SCHESIR BIO - Kurczak dla kociąt 85 g
6.47  (80.88 zł / kg)