Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota Perfect Fit

Perfect Fit tworzy swoje karmy dla kotów zgodnie z czterema zasadami: dbania o zęby i kości, wzmacniania odporności, zdrowia skóry i sierści oraz zdrowia układu pokarmowego. Dbanie o poprawną sylwetkę kota jest dla Perfect Fit kluczową rolą, mającą wpływ na całą kondycję i zdrowie organizmu kota.

Świadomie wybierz karmę dla kota Perfect Fit

Perfect Fit wie jak zachęcić kota do jedzenia. Wybredny kot jest zagwozdką wielu opiekunów i często spędza im sen z powiek. Aby temu zaradzić można wypróbować karmy Perfect Fit dla kota. Dobre odżywianie kota, zapewni mu zdrowie i dobre samopoczucie na długo. Wszystkie składniki odżywcze są istotne, a zapewnić je może tylko odpowiednio zbilansowana karma pełnoporcjowa. Perfect Fit oferuje karmy mokre i suche dla kotów. Dla każdego kota trzeba wybierać jego karmę, ponieważ może on mieć inne potrzeby. Koty dorosłe nie mogą dostawać karmy dla kociąt czy seniorów, i odwrotnie. Dodatkowo, koty po kastracji, wychodzące lub mało aktywne – wszystkie z nich powinny otrzymywać odmienny pokarm. Dla kotów chorowitych, dostępne są karmy dla specjalnych potrzeb: karmy dla kotów z nadwagą, karmy dla kotów z chorym układem moczowym, itp. Przed podaniem takich karm należy najpierw skonsultować się z lekarzem weterynarii i omówić strategię leczenie i dalszego postępowania.

Wszystkie karmy Perfect Fit składają się z produktów odzwierzęcych, zbóż i tłuszczy. Wzbogacone są one w witaminy i minerały. Dostarczają białek, tłuszczy, węglowodanów i błonnika. Dobrane składniki tworzą smaczne dla kotów połączenia.

Karmy Perfect Fit przechodzą wiele testów i badań, podczas których lekarze weterynarii, hodowcy i miłośnicy zwierząt, sprawdzają i kontrolują jej jakość.