Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota O'Canis

Wysokiej jakości karmy dla kotów, produkowane w małej, rodzinnej firmie. Produkty są kontrolowane, a każdy z nich dopieszczany, aby zachował najlepszej jakości wartości. Receptury karm tworzone są zgodnie z potrzebami kotów.

Co wyróżnia O’Canis dla kotów?

Suche karmy O’Canis dla kotów wypiekane są w piecach, co zwiększa ich walory smakowe i odżywcze. Ciekawe smaki karm sprawiają, że koty je uwielbiają. Suche karmy dla kotów zawierają dużą zawartość mięsa, dodatkami są warzywa i owoce. Jeśli chcesz karmić swojego kota wysokiej jakości karmą to zaopatrz się w O’Canis. Koty potrzebują mięsa, nie zbóż. O’Canis szanuje ich potrzeby i dobiera skład swoich karm tak aby był najlepiej przyswajalny i trawiony.

O’Canis oferuje też karmy mokre dla kotów. Pakowane w ekologiczne opakowania – słoiczki. Duża zawartość mięsa zapewnia odpowiednie odżywienie kotów, dostarcza aminokwasów egzogennych i tauryny. Organizm kota jest nawodniony, jego sierść lśni, a kot ma dużo energii.

O'Canis dopasował swoje produkty do potrzeb kotów na różnych etapach życia - karmy dla kotów dorosłych i karmy dla kociąt. Zbilansowane, pełne mięsa i naturalnych witamin. Karmy dostarczają białek, tłuszczy i minerałów. Odpowiednie dla wszystkich ras kotów.

O’Canis w swojej działalności kieruje się zasadą, że to pożywienie jest lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem. Odpowiednio dobrana karm pozwala na zachowanie zdrowia i dobrej kondycji organizmu kota. Spora ilość tauryny dba o prawidłowe funkcjonowanie.

Karmy O’Canis dla kotów – opinie

Monoproteinowe karmy dla kotów O’Canis cieszą się dużym zaufaniem klientów i wysoką akceptacją kotów. Brak zbóż sprawia, że karma jest lekkostrawna i dobrze trawiona.