Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota Nero Gold

Nie chcesz, aby Twój kot chodził głodny? Pragniesz podarować mu jak najlepsze żywienie, ale nie wiesz na co się zdecydować? Marka Nero Gold oferuje suche karmy dla kotów na każdym etapie życia. Możesz dobrać karmę dla kociąt, kotów dorosłych lub karmę dla seniorów. Najdelikatniejszą propozycją Nero Gold jest karma sensitive dla kotów z wrażliwym układem pokarmowym.

Jak karmić koty?

Zbilansowane posiłki są podstawą zachowanie zdrowia i dobrej kondycji kota. Białko pochodzenia zwierzęcego, tłuszcze zwierzęce i minerały są najodpowiedniejsze dla mięsożerców.

Karma dla seniorów ma obniżony poziom białka. Karma dla kociąt zawiera dużo energii, aby zaspokoić potrzeby dorastających kotów. Karma dla kotów z wrażliwym układem pokarmowym składa się m.in. z jagnięciny, która uchodzi za mięso delikatne.

Karmy Nero Gold dla kotów - opinie

Suche karmy Nero Gold składają się głównie z produktów odzwierzęcych, zbóż i tłuszczy. Dostarczają białka, tłuszczu i węglowodanów. Małe opakowania karm Nero Gold dla kotów pozwalają na spróbowanie czy kotom posmakuje receptura tej marki. Podstawowe smaki pasują większości kotów.

Niska cena i duża dostępność sprawia, że karmy Nero Gold cieszą się dobrą opinią.