Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota Iams

Iams stawia na ciągły rozwój i badania. Dzięki temu oraz odpowiedniemu podejściu produkty Iams posiadają wysoki udział składników zwierzęcych. Można wybrać spośród karm suchych i karm mokrych dla kotów. Obie formy karm smakują kotom i są dobrze tolerowane. Bytowe karmy muszą być zbilansowane i tak dobrane, aby zaspokajać głód i potrzeby żywieniowe kotów. Jeśli nie chcesz, aby Twój mruczek doznał głodu, wypróbujcie karm Iams.

Dlaczego wybrać karmy Iams?

Karmy Iams dla kotów są szeroko dostępne i w dobrych cenach. Każdy właściciel może sobie pozwolić na takie rozpieszczenie swojego kota. Iams oferuje wiele karm o składach dobranych pod specjalne potrzeby. Oferowane są karmy dla kociąt – o podwyższonej zawartości białka, o mniejszych chrupkach, które są łatwe do gryzienia i połykania. Karma dla dorosłych kotów ma większą zawartość tłuszczu na rzecz białka, a karma dla seniorów jest o najmniejszej wartości energetycznej. Iams oferuje także karmy dla kastratów, kotów z nadwagą lub kotów zmagających się z kulami włosowymi.

Karmy Iams są również w formie mokrej – karmy w saszetkach nie zawierają zbóż i są łatwe do trawienia.

Wszystkie karmy Iams składają się w głównej mierze z produktów zwierzęcych, zbóż i tłuszczy, wzbogacone są o witaminy i minerały. Karmy te dostarczają składników odżywczych – białek, tłuszczy, węglowodanów i błonnika.

Pamiętajmy, że koty potrzebują specjalnie dobranego pożywienia. Nie mogą być karmione resztkami ze stołu czy ludzkim jedzeniem. Nie są one przystosowane do trawienia niektórych substancji, dlatego bez odpowiedniej wiedzy i zagłębienia się w dietę BARF nie powinno się na własną rękę podawać i komponować kotom jedzenia. Iams oferuje szeroki wybór karm, także każdy może wybrać odpowiednią dla swojego kota.