Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
.

Karma dla kota Fitmin

Fitmin tworzy wysokiej jakości całe programy żywieniowe dla kotów, klasy premium i super premium. Twój kot powinien jeść zbilansowane i pełne witamin i mięsa posiłki. Pełen koci brzuszek sprawia, że kot jest zadowolony i pełen energii. Ważna jest jednak jakość posiłków i ich wielkość. Kot powinien dostawać mniejsze porcje kilka razy dziennie, aby dobrze wchłaniać wszystkie substancje pokarmowe.

Brak produktów w tej sekcji

Programy żywieniowe Fitmin dla kotów

Produkty Fitmina powstają w oparciu o wiedzę, podczas ich produkcji konsultowane są z ekspertami z dziedziny żywienia zwierząt, testowane są w firmowym centrum badań oraz przez hodowców. Wszystkie karmy Fitmin charakteryzują się dużą zawartością składników pochodzenia zwierzęcego, brakiem pszenicy, soi, GMO. Karmy uzupełnione są w kwasy Omega -3 i -6, prebiotyki i przeciwutleniacze.

Program żywieniowy Fitmin dla kotów oferuje karmy suche i karmy mokre dla kotów na każdym etapie życia.

Jak najlepiej karmić swojego kota?

Zwierzęta lubią karmy Fitmin, nawet wybredne koty chętnie sięgają po Fitmina. Karmy suche w końcowym etapie produkcji oblewane są ekstraktem z wątróbki, co wzmacnia smakowitość karmy. W zależności od etapu życia pupila i jego potrzeb, można wybrać najlepszą karmę dla kota dorosłego, dla kociąt lub dla seniorów. Dostępne są również karmy na specjalne potrzeby kotów: karmy dla kastratów, karmy na zdrową sierść, karmy przeciwdziałające powstawaniu kul włosowych.

Fitmin przygotował linię Purity, która opiera się tylko na zdrowych składnikach i jest najbardziej rozbudowana. Spośród karm suchych można wybrać karmę na problemy z zębami, karmę dla kotów z wrażliwym układem moczowym, karmę dla kotów niewychodzących, dla kastratów, itp., dostępne są również karmy dla kociąt lub dla seniorów.

Linia For Life dla kotów dorosłych, kociąt, seniorów. Suche karmy o smacznych składach, dla kotów długowłosych, kociąt lub starszych. Karmy For Life dla kotów mają dobrze dopasowany stosunek białek do tłuszczy, dzięki czemu wspierają prawidłowy rozwój i wzrost. Odpowiednie żywienie pozwala na zdrowy wzrost i rozwój kotów.