Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota Eukanuba

Eukanuba stworzyła cały system żywieniowy oparty na badaniach i doniesieniach na temat żywienia kotów. Niedostateczne karmie kotów, dobranie złej karmy lub podawanie niewymierzonej dawki pokarmowej może zakończyć się pogorszeniem jakości życia, samopoczucia i kondycji zwierzęcia. Przekarmianie jak i niedożywienie skutkuje poważnymi komplikacjami zdrowotnymi. Dlatego też Eukanuba przy tworzeniu swoim karm konsultuje się z dietetykami, lekarzami weterynarii i testuje karmy u wielu hodowców. Dzięki wiedzy i eksperckiemu podejściu do żywienia, karmy Eukanuba zapewniają długie i zdrowe życie. Eukanuba chce tworzyć swoje karmy z prostych i skutecznych rozwiązań, które pozwolą na zachowanie aktywności mimo upływu lat.

EUKANUBA Adult Hairball Control 10 kg
153.71  (15.37 zł / kg)

Jakie są karmy Eukanuba?

Karmy Eukanuba oparte są na zdrowych składnikach. Eukanuba oferuje także karmy dostosowane do specjalnych potrzeb – karmy na wzmocnienie układu moczowego, na piękną skórę i sierść, karmę dla dorosłych kotów wzmacniającą stawy i kości lub karę na poprawę witalności i kondycji życiowej. Szybko i w łatwy sposób dobierzesz karmę Eukanuba dla kota, wszystkie dostępne są w Fera.pl. W zależności od potrzeb swojego kota, możesz wybierać spośród wielu oferowanych rodzajów karm.

Wybierają karmę dla kota kieruj się składem

Karmy Eukanuba dopasowane są do potrzeb kotów w różnym wieku. Karmy dla kotów dorosłych mają inne składniki aktywne aniżeli karmy dla kociąt i kotów starszych. Kot z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi powinien dostawać karmę bezzbożową, lekkostrawną i delikatną.  Karmy Eukanuba posiada wiele łatwo dostępnych karm o niskiej ceni i dobrej jakości.

Wybierają karmę kotu choremu lub o słabej kondycji najlepiej skonsultować wybór z lekarzem weterynarii. Przy zdrowym kocie, wybór karmy jest łatwiejszy i można dokonać go na podstawie opinii, preferencji kota, a przy większej trudności – również z dietetykiem kotów lub z miłośnikami.