Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

GRAIN CAT

Grain Cat logo

Grain cat to w 100% naturalny żwirek, podlegający biodegradacji. Wykonany jest z surowców pochodzenia roślinnego, dzięki czemu natychmiast pochłania ciecze i kompletnie eliminuje zapachy. Grain cat to produkt wyjątkowo oszczędny i lekki, z łatwością można go przewozić i przenosić.

Jaki jest żwirek Green Cat?

Ziarna żwirku Grain Cat mają strukturę gąbczastą, są wykonane w 100% z surowców roślinnych. Dzięki specjalnej obróbce mechanicznej powierzchnia ziaren żwirku Grain Cat ma gąbczastą strukturę o wyjątkowej chłonności. Wilgoć i zapachy są pochłaniane bardzo szybko i skutecznie – są wiązane w bryłkach. Ze względu na zastosowanie w 100% składników pochodzenia roślinnego oraz nowoczesną technologię przetwarzania, ekologiczny żwirek zbrylający Grain Cat ma o 2/3 mniejszą masę niż zwykłe żwirki zbrylające dla kotów. Dlatego żwirek Grain Cat jest znacznie łatwiejszy do przenoszenia. Jednocześnie jest on ekologiczny ponieważ objętość odpadów po zastosowaniu żwirku Grain Cat jest mniejsza.

Ogromną zaletą żwirku Grain Cat jest to, że jest on wykonany w 100% z surowców roślinnych, które nadają się na kompost i w 100% z surowców roślinnych. Zużyty żwirek Grain Cat można usuwać w zwykłej toalecie, po zapoznaniu się z lokalnymi przepisami sanitarnymi.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Waga opakowania (kg)
  • 3
  • 31
OD DO
Cena
Możliwość spłukiwania w toalecie
Rodzaj
Rodzaj wchłaniania