Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

GIMCAT HydroGrass 150 g trawa z hydrogranulkami w pojemniku

Marka: 

GIMCAT

3237
22.69 

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 10.98 zł

wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 6 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie
Koty jedzą świeżą zieleninę, aby wspomóc trawienie, szczególnie jeśli muszą wyeliminować sierść i kule włosowe. Aby zapobiec podskubywaniu roślin domowych, oferujemy szereg produktów, które można uprawiać w domu.

Najważniejsze cechy:
-Świeże i zielone
-Szybko rosnące
-Łatwo przyswajalne

Koty jedzą trawę, aby oczyścić żołądek i zapobiec tworzeniu się kul włosowych w przewodzie pokarmowym. Trawa zawiera wiele cennych składników odżywczych, takich jak minerały, witaminy i pierwiastki śladowe. Hydro granulki znajdujące się w pojemniku utrzymują trawę stale wilgotną, eliminując potrzebę częstego podlewania.

Instrukcja

Napełnij wodą miskę z trawą i odczekaj kilka minut. Następnie wylej całą wodę - jej odpowiednia ilość już znajduje się w hydro-granulkach.
Teraz ustaw miskę w miejscu jasnym i ciepłym (np. parapet). Jednak unikaj bezpośredniego narażenia na wysokie temperatury i słońce.
Po kilku dniach trawa powinna osiągnąć wysokość około 5 cm i będzie już gotowa dla twojego kota. Żeby trawa dłużej zachowała świeżość, podlej ją jeszcze raz (ok 150ml wody).
Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Dla jakiego pupila:
Kot
Rodzaj:
Uzupełnienie pożywienia

Parametry

Marka:
GIMCAT
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.