Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

GARDENA Plus opryskiwacz ciśnieniowy 5 l

Marka: 

GARDENA

63901
215.63 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 54 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Wygodny opryskiwać ciśnieniowy z dużym zasięgiem - przeznaczony do pielęgnacji roślin.

Opryskiwacz przeznaczony jest do opryskiwania krzewów, winogron, drzew i innych roślin.

Pojemnik został wyposażony w drugi otwór z nakrętką dozującą, który może służyć do bezstratnego napełniania lub opróżniania pojemnika oraz odmierzania środków ochrony roślin.

Przed użyciem należy wytworzyć ciśnienie w pojemniku pompując za pomocą ręcznego i szerokiego D-kształtnego uchwytu.

Opryskiwacz wyposażony jest w miejsce na stopy stabilizujące pojemnik podczas pompowania. Znajdujący się na pojemniku wskaźnik poziomu umożliwia stałą kontrolę napełnienia pojemnika.

Drugi uchwyt, w który wyposażony jest opryskiwacz, ułatwia jego podnoszenie i transport. Wyściełane pasy nośne zapewniają komfort podczas pracy z opryskiwaczem.

Obecność teleskopowej lancy zraszajacej z dyszą ustawioną pod kątem gwarantuje duży zasięg i uniwersalność. Isnieje możliwość różnych ustawień dyszy, w zależności od potrzeb użytkownika. Do wyboru są: strumień punktowy, mgiełka. Dodatkowo do precyzyjnego opryskiwania wąskich przestrzeni dostępna jest dysza o strumieniu płaskim.

Drugi uchwyt opryskiwacza może dodatkowo służyc do nawijania przewodu po zakończeniu pracy.

W komplecie z opryskiwaczem ciśnieniowym dołączoo nylonowy filtr. Dzięki jego użyciu można korzystać z domowej roboty środków ochrony i pielęgnacji roślin. Do urządzenia dołączono również kilka przydatnych receptur.


Specyfikacje:

Objętość 5 l

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Rodzaj:
Nawadnianie

Parametry

Marka:
GARDENA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.