Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

GARDENA Opryskiwacz ciśnieniowy 1,25 l

Marka: 

GARDENA

63921
101.68 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 25 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Poręczny opryskiwacz ciśnieniowy z dodatkowym otworem do roślin na balkonach i tarasach.

Opryskiwacz ciśnieniowy idealnie sprawdza się do pielęgnacji roślin na balkonie, tarasie, czy patio. Może służyć zarówno do opryskiwania kwiatów wodą jak i domowymi środkami ochrony roślin.

Urządzenie zostało wyposażone w dodatkowy otwór, który ułatwia napełnianie i opróżnianie pojemnika wodą oraz odmierzanie płynów.

Przed rozpoczęciem pracy należy wytworzyć ciśnienie w pojemniku posługując się ergonomicznym uchytem D-kształtnym z ogranicznikiem. Następnie wystarczy nacisnąć przycisk na uchwycie.

Funkcja 360° wbudowana w urządzenie zapewnia zasysanie wody podczas opryskiwania, bez względu na ustawienie opryskiwacza. Mosiężna dysza na wylocie głowicy opryskiwacza może być regulowana (mgiełka lub strumień punktowy), ale również ustawiona pod kątem do 90°. Dzięki takiemu ustawieniu możliwe jest opryskiwanie liści od spodu bez konieczności skręcania nadgarstka.


Dodatkowy filtr nylonowy (dostępny w ofercie GARDENA) umożliwi stosowanie do pielęgnacji roślin domowych środków ochrony roślin.

Przezroczysty pasek wziernika umożliwia kontrolę poziomu płynu w opryskiwaczu.

 

Specyfikacje:

Objętość 1.25 l

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Rodzaj:
Nawadnianie

Parametry

Marka:
GARDENA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.