Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

GARDENA Bęben tarasowy RollUp M

Marka: 

GARDENA

73656
764.99 
wysyłamy w 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 191 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Zwijak do węża ogrodowy RollUp M zapewnia maksymalną swobodę ruchu podczas nawadniania ogrodów średniej wielkości

Najwazniejsze cechy:

Zwijanie bez plątania i bez wysiłku
Dzięki praktycznej blokadzie uruchamianej w krótkich odstępach czasu, wąż blokuje się automatycznie po wyciągnięciu go na wymaganą długość. Odblokowuje się poprzez delikatne pociągnięcie, a wąż automatycznie zwija się równomiernie dzięki sprężynie. Technologia RollControl sprawia, że ​​przewijanie jest powolne i kontrolowane. Zintegrowane prowadnice zwijają wąż równomiernie, bez załamań i załamań.

Zakręcony na punkcie ogrodu
Bęben ogrodowy RollUp M można ustawić w dowolnym miejscu w ogrodzie i obraca się o 360°. Dzięki temu wężowi można łatwo dotrzeć do każdego zakątka ogrodu, zachowując przy tym maksymalną swobodę ruchów podczas podlewania.

Mocny i stabilny
Śruby bębna po prostu wkręca się w ziemię, zapewniając niezwykle stabilną instalację bębna. Pręty montażowe ułatwiają montaż bębna i można je przechowywać w śrubach po użyciu.

Od razu gotowy do pracy
Bęben ogrodowy RollUp M zawiera 20 metrów wysokiej jakości węża, wszystkie niezbędne oryginalne elementy i złączki systemu GARDENA, zraszacz z dwoma ustawieniami przepływu wody oraz akcesoria montażowe.

RollControl
Delikatne pociągnięcie węża aktywuje wbudowaną stalową sprężynę, powodując jego automatyczne i niezawodne zwinięcie. Technologia RollControl zapewnia powolne i bezpieczne przewijanie niezależnie od rozwijania węża.

 

Bęben ogrodowy RollUp M GARDENA zapewnia nie tylko bezpieczne i oszczędzające miejsce przechowywanie węża, ale także pozwala na wygodną i niezwykle wygodną obsługę podczas podlewania średniej wielkości ogrodów. Praktyczny bęben na wąż ogrodowy mocuje się do podłoża za pomocą solidnych śrub w wybranym miejscu rabaty lub trawnika. Słupy montażowe ułatwiają także wbijanie gwoździ w ziemię. Aby rozpocząć podlewanie, wystarczy rozwinąć wąż na żądaną długość (do 20 m) i rozpocząć podlewanie. Wbudowana blokada zatrzymuje wąż w krótkich odstępach czasu, maksymalnie ułatwiając jego obsługę: gdy użytkownik przestanie wyciągać wąż, wąż zostaje natychmiast zablokowany na wymaganej długości. Innowacyjna konstrukcja bębna pozwala na jego obrót o 360°, zapewniając maksymalną swobodę podczas podlewania ogrodu. Bęben obraca się wraz z ruchami użytkownika, dzięki czemu z łatwością dotrzemy do każdego zakątka ogrodu bez załamywania i skręcania węża. Bęben eliminuje również kłopot z nawijaniem węża korbą i brudzeniem rąk: krótkie pociągnięcie za końcówkę węża powoduje zwolnienie blokady, a wbudowana stalowa sprężyna zwija wąż w pełni automatycznie i niezawodnie. Bęben posiada praktyczną prowadnicę, która ułoży wąż wewnątrz tak, aby nie ulegał splątaniu i załamaniu. Innowacyjna technologia RollControl zapewnia bezpieczne, kontrolowane zwijanie węża bez wysiłku i załamań. Kompaktowy i stylowy bęben jest idealny do każdego ogrodu. Dopasowuje się również do wysokości robota koszącego GARDENA, utrzymując trawnik w porządku i przycięty wokół bębna. Wałek ogrodowy wyposażony jest w elastyczny wąż przyłączeniowy, wszystkie oryginalne części i elementy systemu GARDENA potrzebne do montażu oraz zraszacz wytwarzający dwa rodzaje strumieni wody.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
GARDENA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.