Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

FREXIN Obroża przeciwko kleszczom i pchłom dla psa L 75 cm

  73,00 zł
Produkt dostępny
family Otrzymasz +18

O produkcie

Obroża insektobójcza przeznaczona dla psów ras dużych i olbrzymich.

Obroża ma długość 75 cm i jest przeznaczona dla psów dużych i olbrzymich. Regulacja pozwala na dostosowanie obroży do obwodu szyi psa.

Produkt przeznaczony jest dla psów i szczeniąt powyżej 3 miesiąca życia.

Obroża skutecznie zwalcza insekty i chroni psa przed pchłami i kleszczami. Czas działania obroży wynosi 150 dni.

Innowacyjny polimer pozwala na powolne uwalnianie substancji czynnej co zapewnia długotrwałą ochronę przed inwazją ektopasożytów.

 

Substancje czynne:
4% deltametryna, 20% cypermetryna, 0,5% geraniol

 


Sposób działania obroży owadobójczych FREXIN:

Cypermetryna, deltametryna oraz geraniol są w sposób powolny i ciągły uwalnianie z macierzy polimerowej obroży na sierść i skórę zwierzęcia. Precyzujnie dobrana proporcja substancji czynnych oraz promotory uwalniania z matrycy polimerowej prowadzą wprost do zapewnienia możliwie najbezpieczniejszego, a jednocześnie w pełni skutecznego ich stężenia w sierści psa. Zapewniają one pełne działanie biologiczne przez cały okres deklarowanej skuteczności produktu. Szybkość uwalniania substancji aktywnych w czasie życia obroży jest stała i niezmienna od momentu umieszczenia produktu na szyi psa.

Dane produktowe

SKU 57733
Marka FREXIN
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: FREXIN Obroża przeciwko kleszczom i pchłom dla psa L 75 cm
loader
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...