Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

FORZA10

Forza10 logo

Forza10 to włoska marka suchych oraz mokrych karm dla psów i kotów, stworzona przez firmę SANYpet.

Karmy marki Forza10

Asortyment karm Forza10 podzielony jest na 6 linii produktowych:

  • Linia Active - najbardziej wyspecjalizowana i zaawansowana technologicznie linia karm suchych. Formuły opracowane, aby zapewnić żywienie psom o szczególnych potrzebach, wrażliwym lub chorym. Karmy wspomagające rozwiązywanie problemów ze skórą, uszami, pyskiem, oczami, stawami, ADHD, nadwagą, sercem, nerkami, układem pokarmowym oraz gruczołami okołoobytowymi.
  • Linia Actiwet - odpowiednik karm z linii Active w mokrej wersji.
  • Linia Diet - linia hypoalergicznych karm suchych i mokrych stworzona by uzyskać i utrzymać doskonałe zdrowie psów.
  • Linia Maintenance - suche i mokre karmy zawierające czyste mięso z ekstensywnych hodowli oraz kukurydzę z nadzorowanych upraw. Doskonałe karmy bytowe w dobrej cenie.
  • Linia Legend - to ewolucyjne formuły z najwyższej jakości składnikami ale bez zbóż. Karmy bezzbożowe nie zawierają popularnie stosowanej pszenicy, owsa czy nawet kukurydzy i ryżu.
  • Linia Organic BIO - karmy suche i mokre na bazie organicznych składników, których czystość pozwoliła na uzyskanie certyfikatów BIO.

 

Misją SANYpet jest "Zdrowie przez żywienie". Firma konsekwentnie realizuje swoją wizję dzięki pracy działu ds. badań i rozwoju. Wieloletnie badania pokazują, że największym wrogiem zdrowia czworonogów są chemiczne pozostałości obecne w mięsie i kościach zwierząt z intensywnych hodowli. To one powodują szereg alergii i stanów zapalnych, które prowadzą do poważnych problemów zdrowotnych - od swędzących plam na skórze, przez zapalenie uszu czy gruczołów okołoodbytowych, na niewydolności nerek i nieżycie jelit kończąc.

Karmy Forza10 zastosowano źródła białek (ryby i mięso) pozbawione pozostałości chemicznych. Pochodzą one z powierzchniowych wód oceanicznych, najczystszych ziem i wód Nowej Zelandii oraz Islandii. To daje gwarancję najwyższej jakości i czystości zastosowanych składników.

Zrezygnowano również ze sztucznych konserwantów. Zamiast nich zastosowano naturalny wyciąg z rozmarynu oraz witaminę E.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Wskazania zdrowotne
Wielkość zwierzęcia
Główne źródło białka
Specjalne wymagania
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 13
OD DO
Cena
Rodzaj