Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

FITMIN

Fitmin logo

Fitmin jest tradycyjną czeską marką z siedzibą w sercu Gór Orlickich, gdzie z szacunkiem dla natury i miłością do zwierząt produkuje karmy, suplementy diety i naturalne przysmaki dla psów, kotów oraz koni. Od powstania firmy minęło już ponad 20 lat, wiele się w tym czasie zmieniło, jednak podstawowa wartość rodzinnego biznesu – uczciwe podejście do pracy – została zachowana. Fitmin jest jak rodzina, jest częścią życia ludzi, którzy ją tworzą, ich historią, ponieważ wielu pracuje tutaj od początku.

Marka Fitmin tworzy całe Progarmy Żywieniowe klasy premium i super premium dedykowane psom, kotom oraz koniom. Dostosowane są one do specyficznych potrzeb zwierząt w zależności od ich wielkości, wieku czy kondycji.

Oferta Fitmin

Fitmin oferuje karmy mokre dla psów i karmy suche. Wszystkie one są wysokiej jakości, stworzone w zależności od potrzeb:

  • karmy dla szczeniąt, karmy dla psów dorosłych i seniorów
  • karmy dla psów aktywnych, sportowych, o niskim zapotrzebowaniu kalorycznym
  • karmy dla psów ras dużych, małych lub średnich

 

 

Dlaczego marka Fitmin jest wyjątkowa?

Karmy Fitmin znane są z unikalnej technologii dodawania świeżego mięsa do granulek. Fitmin jest pierwszą czeską marką i jedną z pierwszych w Europie, która zaczęła używać przy produkcji karmy dla zwierząt prawdziwego świeżego mięsa o pierwotnej wilgotności 70%. Co więcej, nie jest to byle jakie mięso, tylko mięso stosowane również w przemyśle spożywczym. Dzięki temu karmy Fitmin mają doskonały smak, co docenią właściciele bardzo wybrednych zwierząt. Składniki odżywcze nie są niszczone przez wysokie temperatury jak w przypadku mięsa przerabianego na mączkę, a następnie na granulki, zachowują więc najwyższą jakość. Zakład produkcyjny nie jest duży – nadal zachowuje status firmy rodzinnej. Ma jednak najbardziej zaawansowane technologie, które umożliwiają wyrób produktów najwyższej jakości.

 

Opinie o Fitmin, czyli kiedy jakość zobowiązuje


Karma Fitmin produkowana jest zgodnie z systemem jakości ISO 9001:2015. Od 2012 roku posiadają również jeden z najważniejszych i najbardziej szanowanych certyfikatów żywnościowych na świecie – certyfikat IFS (International Food Standard).

 

Fitmin to karma tworzona przez hodowców

Istotną częścią marki Fitmin jest również ich własna hodowla psów rasy border collie. W hodowli Fitmin testowana jest smakowitość karm u w pełni aktywnych psów. Psy z hodowli Fitmin biorą udział w zawodach agility, z powodzeniem zdają egzaminy psów pasterskich i uczestniczą w zajęciach kynoterapii.


Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Wielkość zwierzęcia
Główne źródło białka
    • Pokaż wszystkie
Specjalne wymagania
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 30
OD DO
Cena