40 DNI NA REZYGNACJĘ
Tylko u nas!
SZYBKA WYSYŁKA!
Nawet w 24 godziny!
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 95zł!

FITMIN

Karma FITMIN
Pod koniec ubiegłego wieku, u podnóża Gór Orlickich, w krainie o wieloletnich tradycjach hodowlanych, powstało Centrum Badań i Rozwoju oraz hodowla zwierząt gospodarskich. Jednak tradycje rolnicze i hodowlane jej założycieli, rodziny Štěpánków, sięgają o wiele dalej stanowiąc solidny fundament, na którym zbudowano nowoczesną spółkę Dibaq. Kluczową marką w ofercie Dibaq, która łączy w sobie lata doświadczeń, badań i obserwacji jest Fitmin.


Marka Fitmin tworzy całe Progarmy Żywieniowe klasy premium i super premium dedykowane psom, kotom oraz koniom. Dostosowane są one do specyficznych potrzeb zwierząt w zależności od ich wielkości, wieku czy kondycji.


Produkty powstają w oparciu o wiedzę, konsultowane są z ekspertami z dziedziny żywienia zwierząt, a testowane są w firmowym centrum badań oraz we własnej hodowli psów ras border collie. Prawidłowy wzrost oraz piękna kondycja tych psów jest najlepszą rekomendacją.


Karmy Fitmin charakteryzują się dużą zawartością surowców pochodzenia zwierzęcego, brakiem pszenicy, soi, GMO. Wysoki poziom nienasyconych kwasów Omega-3 i Omega-6 oraz dodatek prebiotyków i przeciwutleniaczy wzmacnia odporność pupili i pozytywnie wpływa na ich wzrost.
Przy produkcji karm suchych, w ostatnim etapie, granulki są oblewane ekstraktem z wątróbki, co wzmacnia smakowitość.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Wielkość zwierzęcia
Szybka wysyłka w 24 h
Główne źródło białka
Specjalne wymagania
Rasa
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 15
 – 
Cena
FITMIN For Life Adult 15 kg

**** *

110.00 
114.00