Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

FERA 101 psich sztuczek

Marka: 

FERA

66149
Kupując ten produkt otrzymasz: 6 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Poradnik jak aktywizować, zapewnić zajęcie i zacieśniać kontakt ze swoim psem.
Uczenie psa sztuczek to wspaniały sposób na zacieśnianie więzi ze swoim pupulem, integrowanie go z członkami rodziny i dostarczenie mu fizycznych i umysłowych zadań.
W książce znajdziesz dużą różnorodność sztuczek dla każdego psa na różnym poziomie wyszkolenie - poproś, ukłon, módl się, znajdź pilota i wiele innych.
Instrukcje opisane są krok po kroku, pomocne treserowi sposoby rozwiązywania problemów i wskazówki pozwalające wykorzystać zdobyte umiejętności do nauki bardziej zaawansowanych zadań.
Złożone sztuczki podzielone są na prostsze, łatwiejsze do nauczeni, ze zwięzłymi opisami przebiegu nauki i oczekiwanych rezultatów.


Nauka różnych sztuczek jest sposobem budowania pozytywnych relacji i wytwarzania na ich bazie wzajemnego szacunku i zaufania, a także umacniania więzi z psem przez wzajemne dążenie do wspólnego celu i radość z sukcesów.
Umożliwia zrozumienie sposobu myślenia twojego psa, a jemu lepsze zrozumienie twoich wskazówek. Kolejne powtórki i wspólny wysiłek doskonalą wzajemną komunikację.
Zaufanie i chęć współpracy rozwinięte podczas wspólnej nauki pozostaną przecież na zawsze.

Kyra Sundance i Chalcy

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
FERA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.