logo Pobierz aplikację
i korzystaj z rabatów

Pobierz apkę
Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
CHROŃ ZWIERZAKA

DR SEIDEL Sabunol Płyn do zwalczania pcheł w otoczeniu zwierząt 250 ml

Marka: 

DR SEIDEL

64273
22.91 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 6 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Preparat do zwalczania pcheł i kleszczy w otoczeniu zwierząt.

Środek do stosowania w otoczeniu zwierząt, np, na legowiskach, dywanach, w klatkach, budach.

Substancje czynne: permetryna i geraniol.

Nie stosować u kotów.


Zalecenia
Wykazana badaniami 100% eliminacja: dorosłych osobników pcheł, dorosłych kleszczy, larw pcheł - bezpośrednio po zastosowaniu, kleszczy w stadiach juwenilnych. Skuteczność działania - do 2 miesięcy od zastosowania. Przedłużone działanie nie dotyczy larw pcheł.

Składniki aktywne:
Permetryna - 1g/1kg, Geraniol - 0,5g/1kg

Sposób użycia
Należy równomiernie spryskać powierzchnię, na której występują pchły. Po dwóch tygodniach czynność powtórzyć. Zabieg zapewnia ochronę przeciwpchelną otoczenia zwierzęcia do 2 miesięcy.

Uwagi
Nie stosować u kotów. Nie dopuszczać do zlizywania preparatu przez koty. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Unikać uwolnienia do środowiska. Zebrać wyciek. Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionego odbiorcy odpadów. Zawiera Pyretrynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Nie prowokować wymiotów. Zanieczyszczone oczy natychmiast płukać ciągłym strumieniem wody. Zanieczyszczoną skórę umyć dokładnie wodą z mydłem, a następnie spłukać dużą ilością wody. Wdychanie - w razie złego samopoczucia wyjść na świeże powietrze. Dłuższy kontakt cieczy ze skórą może powodować wysuszenie, z okiem - łzawienie i zaczerwienienie, połknięcie - podrażnienie układu pokarmowego. Przechowywać w zamkniętych opakowaniach w temperaturze pokojowej. Małe ilości produktu (u konsumenta) rozcieńczyć wodą, wylać do kanalizacji, spłukać dużą ilością wody. Duże ilości odpadowego produktu oddać do firmy zajmującej się utylizacją.

Opakowanie
Spray 250 ml

Produkty biobójcze, nr pozwolenia: 6810/16 Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Pojemność (ml):
250
Substancja czynna:
permetryna, geraniol
Wielkość pupila:
Uniwersalne
Marka:
DR SEIDEL

Przeznaczenie

Zastosowanie:
Pchły, kleszcze
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.