Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

DR SEIDEL Sabunol Plus obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psa 35 cm

Marka: 

DR SEIDEL

64269
39.38 
Kupując ten produkt otrzymasz: 10 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Obroża dla psa przeciw kleszczom i pchłom.

Nowa technologia wykorzystywana przy produkcji i inna forma paska obroży gwarantuje równomierne oraz długotrwałe uwalnianie się składników aktywnych: permetryny, imidachloprydu i geraniolu - dzięki temu obroża jest skuteczna przez 5 miesięcy.

Obroża jest bezpieczna podczas stosowania, a działania są już widoczne po 5 godzinach od jej założenia.


Sposób użycia
Obrożę należy wyjąć ze szczelnego opakowania i dopasować do obwodu szyi psa. Obroża jest wodoodporna i powinna pozostawać na szyi zwierzęcia cały czas. Jasny nalot na obroży jest naturalnym efektem procesu
produkcyjnego i stopniowo znika podczas używania.

Składniki aktywne
Permetryna - 50g/1kg Imidachlopryd - 10g/1kg Geraniol - 5g/1kg

Przeciwwskazania:
Nie stosować obroży u kotów i u szczeniąt poniżej 3 miesięcy. Nie stosować u zwierząt chorych lub będących w trakcie rekonwalescencji.

Środki ostrożności i warunki stosowania
Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi.
Unikać uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody z mydłem.
Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionego odbiorcy odpadów. Zawiera Geraniol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Pierwsza pomoc: W przypadku np. kontaktu zanieczyszczonej ręki z okiem, natychmiast umyć skórę wokół oczu i powieki; w razie potrzeby usunąć szkła kontaktowe, zanieczyszczone oczy natychmiast płukać ciągłym strumieniem wody przez kilka minut. Podczas płukania trzymać powieki szeroko rozwarte i poruszać gałką oczną.

Skutki uboczne: W przypadku kontaktu ze skórą preparat może spowodować uczulenie, podrażnienie. Może powodować podrażnienie błon śluzowych oczu objawiające się zaczerwieniem, łzawieniem, bólem. Zużytą obrożę usunąć jak odpad z gospodarstwa domowego. Niewykorzystany produkt przekazać do uprawnionego odbiorcy. Przechowywać w zamkniętych opakowaniach, z dala od żywności, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Produkty biobójcze, nr pozwolenia: 7282/18 Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Parametry

Substancja czynna:
permetryna, imidachlopryd, geraniol
Wielkość pupila:
Rasy małe
Marka:
DR SEIDEL
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.