Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

DR SEIDEL Sabunol Obroża przeciw pchłom dla kotów 35 cm szara

Marka: 

DR SEIDEL

64280
26.07 
Kupując ten produkt otrzymasz: 7 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Obroża przeciw pchłom dla kotów.

Obroża zawiera dwie substancje aktywne: imidachlopryd i geraniol, które zapewniają skuteczność zwalczania pcheł przez 4 miesiące użytkowania.

Obroża jest w pełni bezpieczna dla kotów - specjalne nacięcia umożliwiają jej rozciągnięcie lub zerwanie w przypadku silnego szarpnięcia.


Sposób działania
W czasie noszenia obroży substancje czynne uwalniają się i rozprzestrzeniają na skórze oraz sierści zwierzęcia, działając na pasożyty w sposób kontaktowy. Obroża zaczyna działać godzinę po założeniu. Efekt działania uzyskuje się
po 6 godzinach. Obroża ma delikatny zapach charakterystyczny dla olejku geraniowego.

Sposób użycia
Obroże należy wyjąc ze szczelnego opakowania, dopasować do obwodu szyi kota i założyć. Obroża jest wodoodporna i powinna pozostawać na szyi zwierzęcia cały czas. Jasny nalot na obroży jest naturalnym efektem procesu produkcyjnego i stopniowo znika podczas używania.

Składniki aktywne
Imidachlopryd - 10g/1 kg, Geraniol - 5g/1kg

Przeciwwskazania
Nie stosować u kociąt poniżej 3 miesięcy oraz u zwierząt chorych lub będących w trakcie rekonwalescencji.

Środki ostrożności i warunki stosowania
W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Zawiera Geraniol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionego odbiorcy odpadów. PIERWSZA POMOC: W przypadku np. kontaktu zanieczyszczonej ręki z okiem, natychmiast umyć skórę wokół oczu i powieki, zanieczyszczone oczy natychmiast płukać ciągłym strumieniem wody przez kilka minut,
zanieczyszczona skórę umyć dokładnie woda z mydłem, a następnie spłukać dużą ilością wody. SKUTKI UBOCZNE: W przypadku kontaktu ze skóra lub oczami może powodować uczulenie, podrażnienie. Małe ilości produktu usunąć jak odpad z gospodarstwa domowego. Duże ilości odpadowego produktu unieszkodliwiać zgodnie z obowiązującymi przepisami. Odzysk (recykling) lub unieszkodliwianie odpadów opakowaniowych przeprowadzać zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Produkty biobójcze, nr pozwolenia: 7283/18 Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Parametry

Substancja czynna:
imidachlopryd, geraniol
Marka:
DR SEIDEL
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.