Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

COMFY Cornelius Petit 25L żwirek kukurydziany dla gryzoni

Marka: 

COMFY

71794
60.12 
Kupując ten produkt otrzymasz: 15 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie
COMFY Cornelius to podłoże wykonane w 100% z włókna kukurydzianego. Produkt jest bogaty w jony srebra, co niewątpliwie poprawia jego jakość i w dużym stopniu przyczynia się do popularności żwirku dla kotów. Ten dobrze sprawdza się w klatkach i wolierach dla małych ssaków i ptaków, a także w terrariach dla niektórych gadów. Jest produktem naturalnym, biodegradowalnym i kompostowalnym. Na uwagę zasługuje to, że doskonale wchłania wodę i tworzy łatwe do usunięcia grudki. W ten sposób nie trzeba wymieniać całego podłoża, a jedynie usunąć grudki i odpady.
 
Przechowuj żwirek Comfy Cornelius Cornelius w suchym, chłodnym miejscu, najlepiej z dala od światła słonecznego. Pamiętaj o okresowej wymianie klocków na nowe, możesz to zrobić szpatułką. Zmieniaj całą zawartość kuwety raz w tygodniu. Dokładnie wyczyść i wysusz przed pierwszym użyciem. Wsypać ściółkę na wysokość około 5 cm.
Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
COMFY
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.