Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

CANVIT

Canvit sklep

Canvit to suplementy diety dla psów, kotów oraz innych zwierząt domowych i hodowlanych. Czeska marka tworzy swoje produkty z myślą o zapewnieniu pełni zdrowia futrzastym przyjaciołom. Internetowy sklep zoologiczny fera.pl poszerzył swoją ofertę o witaminy i suplementy Canvit, abyś mógł zapewnić swojemu zwierzęciu wsparcie organizmu, niezależnie od rasy, wielkości, schorzenia na jakie cierpi.

 

Suplementy i odżywki Canvit

Receptury produktów marki Canvit tworzone są we współpracy z wieloletnimi specjalistami i naukowcami w dziedzinach żywienia zwierząt oraz weterynarii. Zapewnia to najwyższą jakość suplementów i odpowiedni dobór witamin.

W trosce o zwierzęta, Canvit stworzył różne warianty swoich produktów. Pamiętaj jednak, że suplementy oraz witaminy dla psów i kotów powinny być zawsze uzgadniane z lekarzem weterynarii. Każdy przypadek choroby i każdy zwierzak jest inny i wymaga osobnego podejścia do tematu. Tylko weterynarz, po uprzednich badaniach, może zlecić podawanie preparatów wzmacniających. Suplementy oraz witaminy mogą oddziaływać z podawanymi lekami czy karmami, dlatego nigdy nie stosuj ich na własną rękę, ponieważ zarówno nadmiar jak i niedobór składników odżywczych może mieć negatywny wpływ na zdrowie czworonoga.

Wśród suplementów Canvit możesz znaleźć:

• preparaty na stawy psa lub kota, suplement wzmacniający stawy zawiera siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny, czyli składniki wykazujące pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu ruchu
• suplementy dla psów ras dużych - zawierają one kolagen oraz glukozaminę i chondroitynę, dzięki czemu widoczna jest poprawa ruchomości stawów i ochrona układu ruchu u dużych psów
• suplementy dla seniorów - zawierają kompleks witamin, a także składniki chroniące układ krążenia, ruchu i nerwowy
• suplement na sierść - zmniejsza wypadanie włosów i poprawia ich stan
• suplement przyspieszający metabolizm - skierowany dla zwierząt otyłych, w celu wsparcia procesu odchudzania

 

Preparaty witaminowe Canvit

W celu profilaktyki zdrowia swojego psa i kota, po wykonaniu odpowiednich badań i wskazaniu lekarza weterynarii, można zdecydować się na podawanie kompleksów witaminowych od Canvit. Preparaty takie skierowane są dla zwierząt w czasie rekonwalescencji, intensywnego wzrostu, w okresie laktacji czy w ciąży. Kompleksy witamin w naszej ofercie dostępne są również na poprawę wyglądu skóry i sierści.

W takim preparacie obecna jest aktywna biotyna, cynk, witaminy z gruoy B oraz aminokwas - metionina. Biotyna (witamina B7) odpowiada za mocne włosy i mocną barierę ochronną skóry, bierze udział w syntezie związków odpowiedzialnych za krzepnięcie krwi. Cały preparat zmniejsza linienie, przyspiesza wymianę okrywy włosowej, wzmacnia pazury zwierzaka.

 

Probiotyki od Canvit

Probiotyki wspierają zdrowie układu pokarmowego. Preparaty takie oparte są na drożdżach browarnianych i inulinie, zawierają również beta-glukan. Poprawiają stan floty jelit psów i kotów.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 1
OD DO
Cena