Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

BUTCHER'S Original Tripe Mix smaków ze żwaczem wołowym 6x400 g pasztet ze żwaczem, z kurczakiem i z wołowiną dla psa

  29,98 zł
Produkt dostępny
family Otrzymasz +7

O produkcie

BUTCHR'S Original Tripe to smakowita karma dla psa, która zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienia. Ten delikatny pasztet z żwaczem wołowym jest pełnoporcjowym posiłkiem, który dostarczy Twojemu czworonogowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

W opakowaniu znajdziesz trzy różne warianty smakowe, które z pewnością przypadną do gustu Twojemu psiakowi. Dwie porcje z żwaczem wołowym, dwie z kurczakiem i żwaczem wołowym oraz dwie z wołowiną i żwaczem wołowym. Każdy kęs to prawdziwa uczta dla podniebienia i równocześnie źródło witamin i minerałów.

Żwacz wołowy, czyli flaczki, to naturalne superfood dla psów. Bogate w białko, witaminy i minerały, zapewniają mocne kości i zdrową sierść Twojego pupila. Dodatkowo, karma BUTCHR'S zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które wspierają odporność czworonoga.

To jednak nie wszystko! Ta pełnowartościowa karma została skomponowana tylko z mięsa od sprawdzonych dostawców i naturalnych dodatków smakowych. Dzięki temu możesz być pewien, że podajesz swojemu psu tylko to, co najlepsze.

Butcher’s Original to karmy opracowane z myślą o codziennych potrzebach żywieniowych dorosłych psów. Wszystkie produkty powstają na bazie naturalnych składników i są zamknięte w opakowaniach przyjaznych środowisku.

-Składniki od sprawdzonych, lokalnych brytyjskich i irlandzkich farmerów.
-Karmy kompletne pod względem odżywczym - nie wymagają dodatkowej suplementacji.
-Bez dodatku soli i cukru.

SKŁAD:

Z kurczakiem i żwaczem wołowym
Skład: kurczak 37%, żwacz wołowy 10%, wołowina 3%, minerały.

Ze żwaczem wołowym
Skład: kurczak 34%, żwacz wołowy 13%, wołowina 3%, minerały.

Z wołowiną i żwaczem wołowym
Skład: kurczak 30%, wołowina 10%, żwacz wołowy 10%, minerały.

SKŁADNIKI ANALITYCZNE [%]
białko surowe 8,5
włókno surowe 0,2
tłuszcz surowy 6
popiół* surowy 2
wilgotność 80
*Spokojnie, nie dodajemy popiołu do karmy dla Twojego psa – to tylko techniczne określenie na zawartość minerałów w karmie.

DODATKI  [/kg]
witamina A 1250 IU
witamina D3 250 IU
cynk 20 mg 
mangan 2,5 mg
jod 0,5 mg


SPOSÓB KARMIENIA 92 kcal/100g

Rozmiar psa    Mini     Mały     Średni       Duży
Puszki 400g     Do 1   1-1 ½   1 ½-2 ½    2 ½-3 ½

W przypadku podawania karmy suchej z mokrą, zastąp 200 g karmy mokrej 50 g karmy suchej. Świeża woda do picia powinna być dostępna przez cały czas. Dane mają jedynie charakter informacyjny. Sposób karmienia zależy od rasy i aktywności psa. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i wykorzystać w ciągu 2 dni. Podawać o temperaturze pokojowej.

Dane produktowe

SKU 76594
Marka BUTCHER'S
Faza życia Dorosły
Waga opakowania 2.4 kg
Tłuszcz (%) 6.0000
Białko dominujące Kurczak
Białko (%) 8.5000

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: BUTCHER'S Original Tripe Mix smaków ze żwaczem wołowym 6x400 g pasztet ze żwaczem, z kurczakiem i z wołowiną dla psa
loader
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...