Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

BOZITA

image

Bozita to szwedzka marka, która oferuje produkty do karmienia psów i kotów. Karmy powstają w kuchni Vårgårda, w samym sercu szwedzkiej wsi od 1903 roku.

Produkty marki Bozita

Listę produktów producenta Bozita należy rozpocząć przede wszystkim od podziału na karmy dla psów oraz karmy dla kotów. Dla obu gatunków Bozita przygotowała możliwości w postaci suchej karmy oraz mokrej karmy. W sklepie internetowym fera.pl dostępne są różne warianty smakowe karm. Największą popularnością cieszy się karma z reniferem, za którą zwierzaki przepadają! Bogata jest w białko, a w dodatku bardzo smakowita. Większość karm Bozita dostosowana jest dla psów wszystkich ras. Szwedzka jakość produktów dba o układ odpornościowy psów i kotów, dostarczając niezbędnych składników pokarmowych.

Do produkcji karm wykorzystywane są zwierzęta pochodzące ze szwedzkich farm.

Wszystkie produkty Bozita charakteryzują się tym, że są tworzone z ambasadorami marki.

 

Czy Bozita to dobra karma?

Jak najbardziej! Bozita to karmy dobrej jakości. Swoje produkty szwedzka marka przygotowuje głównie z produktów pochodzenia zwierzęcego. Dostarczają one białka zwierzęcego, które jest najlepiej trawione przez psy oraz koty i stanowi dla tych zwierząt podstawowy składnik diety.
Karmy Bozita posiadają certyfikat ISO 22000 od 2007 roku. Jest to standard zarządzania jakością w przemyśle spożywczym, koncentrujący się na bezpieczeństwie żywności.

Pokaż filtry

Brak produktów w tej sekcji