Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 95zł!

BENEK Akyszek odstraszacz zewnętrzny dla psów 500 g granulat

Producent: 

BENEK

1919
6.80 
wysyłamy w 48 godziny
Paypo
Kupując ten produkt otrzymasz: 2 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie
Problem z niesfornymi psami dotyczy wielu ogrodów i trawników. Sadzonki krzewów, drzewek ozdobnych i owocowych, rabaty i klomby są często "zaznaczane" i podkopywane przez psy. Rośliny przestają rosnąć i szybko usychają. Aby je ochronić, należy skutecznie zniechęcić psy do odwiedzania tych miejsc. Kluczem do sukcesu jest stosowanie odpowiedniego preparatu odstraszającego. AKYSZEK - PIES składa się w 100% z odpowiednio dobranej frakcji ziarnowej naturalnego minerału nasączonego specjalną kompozycją zapachową o właściwościach odstraszających zwierzęta.

Właściwości: - Skuteczne działanie odstraszające - zawiera naturalne i syntetyczne olejki eteryczne; - Stopniowo uwalnia substancję zapachową którą jest nasączony; - Zapach roznosi się w najbliższym otoczeniu wybranego miejsca (w promieniu ok. 1m); - Preparat nie jest szkodliwy dla zwierząt i roślin; - Dla człowieka zapach jest słabo wyczuwalny; - Niewielka dawka wody dodana po kilku dniach wzmacnia zapach; - Maksymalny czas działania: w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych (deszcz, wiatr) - 7 dni; - Maksymalny czas działania: w przypadku dobrych warunków atmosferycznych - 20 dni; - Zużyty granulat jest estetyczny i ma właściwości dekoracyjne.
Parametry techniczne: - porowatość - 24 - 32 %; - rzeczywista objętość porów - 0,4 nm; - frakcja ziarnowa: 2,5 - 8,0mm; - ciężar nasypowy - 1600 - 1800 kg/m3; - nierozpuszczalny w wodzie - wygląd - szaro-zielony. Stosowanie: Wysypać preparat w wybranym miejscu (np. wokół drzewka). Grubość warstwy powinna wynosić około 0,5cm. Po zużyciu, wierzchnią warstwę można uzupełnić nowym granulatem.
Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Rodzaj:
Granulat
Producent:
BENEK

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.