Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

BEAPHAR Calming Collar Cat obroża relaksacyjna dla kotów

Marka: 

BEAPHAR

72070
20.48 
wysyłamy w 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 5 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Obroża relaksacyjna dla kotów zawiera walerianę i lawendę, powszechnie stosowane w produktach zdrowotnych dla ludzi do zwalczania niepokoju i stresu.

Wykazano, że substancje te pomagają kotom z natrętnym miauczeniem, drapaniem, oznaczaniem terytorium i innymi niepożądanymi zachowaniami. Obroża jest produktem trwałym, dlatego doskonale sprawdza się, gdy pojawiają się nowi członkowie rodziny, podczas częstych podróży, meldunków w przychodniach czy hotelach dla zwierząt oraz podczas karnawałów pełnych częstych i głośnych zabaw. Obroża natychmiast uwalnia walerianę, więc objawy odprężenia można zaobserwować już po godzinie. Obroża wyposażona jest w mechanizm zabezpieczający, który umożliwia wyślizgnięcie się główki kota z paska obroży, jeśli kot utknie w wyniku zaczepienia o jakiekolwiek urządzenie.

Jak stosować
Zapiac obroze, upewniajac sie co do wygodnego jej dopasowania w taki sposób, aby dwa palce swobodnie zmiescic pomiedzy szyje a obroze. W przypadku mlodych, rosnacych kotów pamietac o regularnym zwiekszaniu obwodu. Odciac zbedny nadmiar paska obrozy i usunac wraz z innymi odpadkami z gospodarstwa domowego. Aby osiagnac spodziewana skutecznosc, obroza musi spoczywac w bezposredniej bliskosci skóry. Gdy zwierze nosi inne obroze poza Calming Collar nalezy zalozyc je w taki sposób, aby kazda z nich pozostawala w bliskim kontakcie ze skóra. Gdyby doszlo do zmoczenia obrozy, odzyskuje ona skutecznosc tuz po wyschnieciu. Gdy planuje sie kapiel kota w szamponie, poleca sie zdjac obroze i zalozyc ponownie po wyschnieciu.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
BEAPHAR
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.