Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

BAYER KILTIX Obroża przeciw pchłom i kleszczom 70 cm + FREXIN Szampon przeciw ektopasożytom

Marka: 

BAYER

20002826
81.33 
wysyłamy w 48 godzin

MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY WE WROCŁAWIU

LUB ZLECENIE ODBIORU WYBRANEJ FIRMIE KURIERSKIEJ

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nami:

(22) 212 80 76 lub [email protected]

Kupując ten produkt otrzymasz: 20 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

BAYER KILTIX Obroża przeciw pchłom i kleszczom dla dużych psów 70 cm

BAYER KILTIX Obroża przeciw pchłom i kleszczom dla dużych psów 70 cm

BAYER KILTIX Obroża przeciw pchłom i kleszczom dla dużych psów 70 cm

BAYER KILTIX Obroża przeciw pchłom i kleszczom dla dużych psów 70 cm

 

Kiltix to specjalnie zaprojektowana obroża dla psów, która chroni przed pchłami i kleszczami przez okres 6 (w przypadku małych psów) lub 7 miesięcy (w przypadku psów średnich i dużych). Dzięki zastosowaniu dwóch substancji czynnych i możliwości odpowiedniego wyregulowania długości, obroża przeciw kleszczom i pchłom Kiltix stanowi skuteczny sposób na utrzymanie komfortu oraz zdrowia pupila przez długi czas.

Dostosowywalna długość: Obroża Kiltix przeciwpchelna i przeciwkleszczowa jest dostępna w trzech rozmiarach - dla małych, średnich i dużych psów. W przypadku dużych psów stosuje się obrożę o długości 70 cm; po założeniu, nadmiar obroży należy obciąć.

Długotrwałe zabezpieczenie: Ta metoda zwalczania kleszczy i pcheł zapewnia ochronę przez 6 miesięcy dla małych psów oraz 7 miesięcy w przypadku średnich i dużych ras.

Wiarygodne składniki: W przeprowadzonych na kilku gatunkach badaniach laboratoryjnych nie zaobserwowano żadnych negatywnych skutków stosowania preparatu w okresie ciąży lub laktacji.

Podwójne działanie: Skuteczność przeciw pchłom i kleszczom opiera się na synergii dwóch składników - flumetryny i propoksuru, które wzajemnie potęgują swoje działanie, zapewniając kompleksową ochronę dla psa.

Skuteczność: Działanie obroży przeciwpchelnej i przeciwkleszczowej rozpoczyna się już w ciągu pierwszej doby od założenia obroży, a aktywne składniki równomiernie rozkładają się na całej skórze psa.

ISTOTNE INFORMACJE

Produkt: Obroża dla psów dla dużych psów.

Działanie na pasożyty: Obroża Kiltix jest skuteczna w zapobieganiu inwazji kleszczy Rhipicephalus sanguineus i Ixodes ricinus oraz pcheł Ctenocephalides canis i Ctenocephalides felis.

Czas działania: 7 miesięcy skutecznej ochrony przed kleszczami i pchłami. Działanie obroży rozpoczyna się w ciągu 24 godzin od jej założenia.

Dla kogo: Duże psy.
Przeciwskazania: Nie stosować u psów z ranami skóry. Nie stosować u zwierząt w przypadku istnienia mechanicznej niedrożności w obrębie układu pokarmowego lub moczowego, astmy oskrzelowej bądź innych dolegliwości płucnych oraz sercowo-naczyniowych ponieważ karbaminiany mogą wyzwalać skurcz mięśni gładkich. Nie stosować u szczeniąt poniżej trzech miesięcy życia.

Substancje czynne:

Obroża o wadze 45 g zawiera następujące substancje czynne: propoksur 4,5 g, flumetryna 1,013 g.

Dawkowanie i sposób podawania:

Krok 1

Wyjmij obrożę przeciw kleszczom i pchłom z plastikowego opakowania. Sprawdź, czy nie jest uszkodzona i pozbądź się plastikowych łączników. Po owinięciu obroży wokół szyi psa przełóż jej końcówkę przez klamerkę.

Krok 2

Upewnij się, że obroża nie jest zbyt luźna, ponieważ pies będzie mógł ją łatwo zdjąć. Zaciśnij ją na tyle, by zmieścić dwa palce między obrożą, a szyją psa.

Krok 3

Gdy obroża jest założona odpowiednio ciasno, pozostaw jedynie 2 cm zapasu, a resztę odetnij.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

SKRÓCONA INFORMACJA O LEKU

Kiltix dla małych psów, 1,25 g + 0,28 g, obroża
Kiltix dla średnich psów, 3,02 g + 0,68 g, obroża
Kiltix dla dużych psów, 4,5 g + 1,013 g, obroża

Podmiot odpowiedzialny
Elanco Animal Health GmbH, Alfred-Nobel-Str. 50, 40789 Monheim, Niemcy.

Zawartość substancji czynnej (-ych) i innych substancji
1 obroża o masie 12,5 g zawiera: Substancje czynne: propoksur 1,25 g, flumetryna 0,28 g
1 obroża o masie 30,2 g zawiera: Substancje czynne: propoksur 3,02 g, flumetryna 0,68 g
1 obroża o masie 45 g zawiera: Substancje czynne: propoksur 4,5 g, flumetryna 1,013 g

Wskazania lecznicze
Do zwalczania i ochrony przed inwazją kleszczy z gatunku Rhipicephalus sanguineus oraz Ixodes ricinus, jak też pcheł Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis u psów. Działanie preparatu rozpoczyna się w ciągu pierwszej doby od założenia obroży i utrzymuje się przez sześć miesięcy w przypadku Kiltixu dla małych psów i siedem miesięcy w przypadku Kiltixu dla średnich i dużych psów.

Przeciwwskazania
Nie stosować u psów z ranami skóry. Nie stosować u zwierząt w przypadku istnienia mechanicznej niedrożności w obrębie układu pokarmowego lub moczowego, astmy oskrzelowej bądź innych dolegliwości płucnych oraz sercowo-naczyniowych ponieważ karbaminiany mogą wyzwalać skurcz mięśni gładkich. Nie stosować u szczeniąt poniżej trzech miesięcy życia. Nie stosować w przypadku znanej nadwrażliwości na substancję czynną lub którąkolwiek z substancji pomocniczych.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

 

 

 

 

 

 

 

FREXIN Szampon przeciw ektopasożytom 220 g

Szampon dla psów i szczeniąt wspierający kurację przeciw ektopasożytom, takim jak pchły i kleszcze.

Szampon stanowi doskonały element kuracji przeciw ektopasożytom. Posiada właściwości pięlęgnacyjne, a dzięki zawartości wytamin A i E łagodzi podrażnienia i nawilża skórę.

Zawarte w preparacie olejki działają przeciw pasożytom psiej sierści, a dodatkowo hipoalergicznie i tonizująco, dlatego mogą być stosowane u psów z alergiami i wrażliwą skórą.

 

Najważniejsze cechy:

  • stosowany w kuracji przeciw ektopasożytom
  • hipoalergiczny
  • działanie tonizujące
  • łagodzi podrażnienia
  • nawilża skórę
  • doskonale pielęgnuje sierść

 

Sposób użycia:

Zmoczyć letnią wodą sierść psa. Niewielką ilość szamponu rozprowadzić po ciele zwierzęcia, a następnie dokładnie spłukać. Chronić oczy, uszy i pysk zwierzęcia. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

 

 

UWAGA! Produkt leczniczy nie podlega zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania.
Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271)

Produkty OTC nie są przeznaczone do dalszej odsprzedaży

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Substancja czynna:
Propoksur
Wielkość pupila:
Rasy duże
Marka:
BAYER
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.