Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

AQUAEL Wkład bioceramax ultrapro 1200 1l (n)

Marka: 

AQUAEL

1778
42.98 
Kupując ten produkt otrzymasz: 11 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie
Aquael BioCeraMAX UltraPro 1200 to unikalny wkład przeznaczony do biologicznej filtracji wody w akwariach słodkowodnych i morskich, paludariach, akwaterrariach oraz basenach terrariów. Ma postać walców wykonanych ze spiekanego szkłą zapewniającego wyjątkowo dużą powierzchnię filtracyjną (1200 m kw.). Na powierzchni wewnętrznej części porów walców BioCeraMAX Pro umieszczonych w filtrze akwarystycznym z biegiem czasu osiedlają się szczepy pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych z rodzajów Nitrosomonas i Nitrobacter. Drobnoustroje te wykorzystują w swych procesach życiowych toksyczne dla ryb produkty przemiany ich materii amoniak (Nitrosomonas) i azotyny (Nitrobacter) utleniając je do postaci dużo bezpieczniejszych dla mieszkańców akwarium azotanów. Aquael BioCeraMAX UltraPro 1200 dzięki zastosowaniu w produkcji spiekanego szkła posiada powierzchnię filtracyjną 1200 m2/l. Opakowanie 1000 ml
Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Rodzaj:
Wkłady do filtrów

Parametry

Marka:
AQUAEL

Przeznaczenie

Przeznaczenie:
Filtr
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.