Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

AQUAEL Podłoże Advanced Soil Plant 3L

Marka: 

AQUAEL

42532
75.85 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 19 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

 

Podłoże akwariowe dla roślin H.E.L.P. 8 L ADVANCED SOIL PLANTS w kształcie granulek o średnicy od 1 do 4 mm. Wyprodukowana go wyłącznie z naturalnych, organicznych składników. Aktywnie wpływa na parametry wody akwariowej, dostosowując je do potrzeb roślin wodnych. Pozwala na łatwe utrzymanie twardości węglanowej na poziomie do 3ºd oraz odczynu pH w granicach 5,5–6,5. Zawiera bardzo duże ilości stopniowo uwalnianych składników odżywczych zapewniających doskonały wzrost nawet wymagającym gatunkom roślin wodnych czerpiących związki mineralne z podłoża. Porowata struktura podłoża je doskonałym siedliskiem dla pożytecznych bakterii filtracyjnych eliminujących z wody związki azotowe i poprawiających jej jakość.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
AQUAEL
Pojemność (l):
3
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.