Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

AQUAEL Odmulacz S 260Mm

Marka: 

AQUAEL

34121
31.09 
wysyłamy w 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 8 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Odmulacz z serii Gravel & Glass Cleaner. Urządzenie składa się z walcowatej kolumny wykonanej z wysokiej jakości transparentnego tworzywa sztucznego oraz długiego wężyka z odpornej na załamywanie gumy. Produkt jest wyposażony w system "Easy Start". Wystarczy umieścić kolumnę odmulacza w akwarium i kilkakrotnie szybkimi ruchami przesunąć ją w górę i w dół. Woda zostanie zassana i zacznie spływać do podstawionego pod wylot węża naczynia. Tym samym wyeliminowana została konieczność zasysania wody ustami lub zanurzania w akwarium całego węża. Wraz zaś pływającą wodą usunięte zostaną odchody ryb, fragmenty liści roślin, resztki pokarmu, muł i inne zanieczyszczenia leżące przy podłożu. Plastikowa kratka wewnątrz rury odmulacza chroni przed zasysaniem żwirku. Wylot rurki odmulacza wyposażony jest w nasadkę z utwardzonego tworzywa sztucznego mającego postać czyścika do szyb, za którego pomocą można wygodnie usunąć ze ścianki zbiornika glony, które zostaną zassane przez urządzenie i usunięte z akwarium.

 

Rozmiar S, 26 cm

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
AQUAEL
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.