Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

ADVANCE

Advance sklep

Advance to hiszpańska marka oferująca opiekunom zwierząt specjalistyczne karmy dla psów i kotów. Advance opiera się na zasadzie, że wszystko zaczyna się od żywienia, to od niego zależy zdrowie i jakość życia zwierzęcia.

Produkty Advance - karmy dla psów i kotów

Receptury karm Advance tworzone są zgodnie z badaniami laboratoryjnymi w Instytucie Weltham Petcare, a następnie przechodzą testy smakowitości i strawności.
Karmy Advance zostały dostosowane do potrzeb zwierząt, które wymagają dodatkowego wsparcia swojego zdrowia.


Marka Advance wyróżnia się wysoką smakowitością, dlatego nawet zwierzęta chore - ze słabszym apetytem - chętnie ją pobierają.

 

Karmy Advance - weterynaryjne wsparcie zdrowia psa i kota

W sklepie zoologicznym fera.pl znajdziesz karmy suche Advance dla psów z chorobami nerek, wątroby, z nietolerancjami pokarmowymi czy problemami z układem pokarmowym i wiele innych. Advance oferuje również karmy podzielone ze względu na wiek psa - karmy dla seniorów, karmy dla psów dorosłych i dla szczeniąt. Wszystkie one zawierają wysokiej jakości składniki.

W ofercie marki Advance znajdują się też karmy suche dla kotów. Są one dla kotów z wrażliwym układem pokarmowym, dla kotów z nadwagą czy dla kotów z chorobami układu pokarmowego. Sprawdź dostępną ofertę na fera.pl i wybierz najlepszą karmę dla swojego pupila.
Pamiętaj, że karmy weterynaryjne powinny być przepisane przez lekarza weterynarii i dostosowane do choroby danego zwierzęcia.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Wskazania zdrowotne
    • Pokaż wszystkie
Główne źródło białka
Specjalne wymagania
Waga opakowania (kg)
  • 8
  • 9
OD DO
Cena
Rodzaj