Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

SERA Sól marin reef salt 20 kg ( na 600 l)

Producent: 

SERA

56980
261.06 
wysyłamy maksymalnie w 4 dni
Paypo
Kupując ten produkt otrzymasz: 65 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Nowa sera marin reef salt to najwyższej jakości sól klasy premium w składzie podobna do naturalnej soli, występującej w wodzie morskiej z rafami koralowymi. Jest całkowicie syntetyczna więc nie zawiera jakichkolwiek zanieczyszczeń. Wysoka jakość produktu redukuje stres podczas podmian wody.

    Spełnia wymagania nawet najbardziej wybrednych bezkręgowców: np. korali twardych. Skutecznie zapobiega niedoborom.
    sera marin reef salt zawiera wszystkie niezbędne makro- i mikroelementy, które w organizmach morskich pełnią kluczowe funkcje np. w rozwoju szkieletu bezkręgowców oraz w produkcji enzymów czy barwników.
    Szybko i łatwo się rozpuszcza, dzięki drobnemu uziarnieniu i użyciu do produkcji czystych związków chemicznych.


Zalecane dawkowanie

Rozpuść w odchlorowanej wodzie z kranu lub w wodzie oczyszczonej metodą odwróconej osmozy (33 g/l). Sól należy zastosować w akwarium niezwłocznie po krótkim napowietrzeniu i intensywnym zmieszaniu. Do dostosowania gęstości (1,022 – 1,024 lub 48 – 52 mS/cm) użyj areometru (pomiar gęstości), refraktometru lub konduktometru. Unikaj zmian gęstości podczas podmian wody i nie sporządzaj stężonych roztworów. Nigdy nie rozpuszczaj soli bezpośrednio w akwarium, ale w odpowiednim plastikowym pojemniku! Dla uzyskania jak najlepszych wyników zaleca się podmianę 5 – 10% wody na tydzień. W celu usunięcia związków chloru z wody przeznaczonej na przygotowane soli użyj sera aquatan, a dla poprawy ogólnych warunków stosuj sera marin bio reefclear regularnie.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Producent:
SERA

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.