Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

PRODIBIO Biodigest Pro 10 Ampułek

Producent: 

PRODIBIO

38799
267.80 
Kupując ten produkt otrzymasz: 67 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Bio Digest ustanawia filtrację biologiczną i oczyszcza akwarium w sposób naturalny neutralizując odpady organiczne z pomocą 9 szczepów bakterii heterotroficznych: Paracoccus denitrificans i Pseudomonas stuzerii. Bakterie uzupełniają się nawzajem, każdy szczep przejmuje zadania poprzedniego szczepu, czyszcząc podłoże i filtry, oczyszczając, redukując azotany i fosforany i zapobiega rozrostowi alg. Poprzez konkurencję żywieniową zapobiega również rozmnażaniu się organizmów patogennych, poprawia jakość wody i zmniejsza ryzyko niewyjaśnionych chorób.

Opakowanie 10 ampułek

Dawkowanie:
Przeciętna dawka: co dwa tygodnie 1 ampułka na maksymalnie 1000 litrów. Jeżeli akwarium jest bardzo zanieczyszczone nie należy zwiększać dawki, ale użyć 1 ampułkę na tydzień. Przed użyciem wstrząsnąć każda ampułkę tak, aby bakterie znajdujące się w końcówce znalazły się w zawiesinie. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Producent:
PRODIBIO

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.