Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

Pokaż filtry

Producent
Cena
.

Podkładki pod miskę dla psa

Każdy opiekun psa posiada w domu miski na jego jedzenie. Idealnym do nich dopełnieniem są specjalne maty, które chronią przed zabrudzeniem podłogi i zapobiegają przed rozlewaniem się płynów. Dostępne są w różnych kolorach, wzorach, o rozmaitych kształtach i wielkościach. Podkładki pod miski mogą być wykonane z różnych materiałów.

 

 

 

 

Jakie dostępne są podkładki pod miski?

- z plastiku

- sylikonu

- tektury pokrytej specjalną warstwą.

 

Psy jedzą w różny sposób, ma na to wpływ zarówno wychowanie i cechy osobnicze, ale także dobranie odpowiedniej miski. Bez względu jaka jest przyczyna lądowania pokarmu wszędzie, tylko nie w misce, warto się przed tym uchronić. Nawet zawczasu. Podkładki pod miski są łatwe do czyszczenia i dezynfekcji, mogą mieć kontakt z żywnością. Niektóre z nich posiadają specjalne powłoki antybakteryjne oraz antypoślizgowy spód. Jest to istotne jeśli w pobliżu misek psy lubią się bawić i rozrabiać, mogąc je strącać.

 

Sylikonowe podkładki zapobiegają przesuwaniu się miseczek i ułatwiają psom jedzenie. Niektóre z nich posiadają podwyższone ranty, co dodatkowo chroni przed wylewaniem się płynów. Czasami są jednak miękkie i pokam może się do nich przyklejać.

Plastikowe podkładki pod miski zazwyczaj są twardsze i śliskie. Bardzo łatwe do mycia. Mogą się jednak ślizgać po podłodze.

Podkładki wykonane z tektury pokrytej warstwą ochronną są łatwe do czyszczenia, nie można ich jednak mocno zmoczyć, ani myć w zmywarce. Mniej się ślizgają od tych plastikowych.

 

 

Podkładki pod miski są rozwiązaniem, który ułatwi nam porządki i pozwoli zachować czystość oraz higienę. Są estetycznie wykonane, z ładnymi wzorami, dzięki czemu pięknie się prezentują i ozdobią wnętrze.