40 DNI NA REZYGNACJĘ
Tylko u nas!
SZYBKA WYSYŁKA!
Nawet w 24 godziny!
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 95zł!

Kupując, pomagasz

Program pomocy fundacjom i schroniskom

Jak mogę pomóc potrzebującym zwierzętom?

Chcesz pomóc zwierzętom, ale nie do końca wiesz jak? U nas możesz jednocześnie dbać o swoich pupili i wspierać potrzebujące zwierzęta. Umożliwia to program Kupując, pomagasz. Staramy się regularnie pomagać fundacjom i schroniskom, ale wspólnymi siłami możemy zdziałać więcej. Zrób z nami ten pierwszy mały, ale jakże ważny krok.
 
icon

Jak działa program?

 • Ideą programu Kupując, pomagasz jest pomoc schroniskom, fundacjom prozwierzęcym oraz innym organizacjom, działającym na rzecz poprawy dobrostanu zwierząt w Polsce. Ich liczba jest ogromna, dlatego wraz z Twoją pomocą, będziemy systematycznie przekazywali cześć dochodu z wybranych produktów. Raz na trzy miesiące wspierane miejsce będzie się zmieniało, tak aby pomóc jak największej liczbie organizacji.
  Informacje kogo aktualnie wspieramy będą wyświetlane poniżej, a także na naszym profilu na portalu społecznościowym Facebook.
  20% ceny każdego sprzedanego w danym okresie czasu produktu, oznaczonego naszym logiem, przekażemy aktualnie wspieranej organizacji. Ilość przekazanego wsparcia zależy od naszych klientów, czyli od Ciebie. Masz realny wpływ na pomoc bezdomnym zwierzętom.
icon

Kogo aktualnie wspieramy?

 • Krakowską Fundacje Pomocy Zwierzętom STAWIAMY NA ŁAPY 

  Ich działalność jest skierowana głównie na pomaganie kotom, natomiast w sprawach psich przeprowadzamy interwencje, staramy się pomagać i doradzać, przekazywać potrzebującym karmę, koce, posłania.

  W ramach działalności poszukują domów dla bezdomnych kotów z Krakowa i okolic, zajmują się sterylizacją i leczeniem kotów wolnożyjących, opieką nad kotami – ofiarami wypadków i ludzkiej bezmyślności oraz działaniami edukacyjnymi w zakresie mądrej opieki nad zwierzętami.

  Fundacja wspiera także kilka domów tymczasowych oraz karmicieli kotów wolnożyjących i bezdomnych, przekazując im karmę dla podopiecznych oraz pomagając w wyłapywaniu zwierząt na leczenie i sterylizację, a w przypadku kotów „rokujących” także w poszukiwaniu dla nich nowych domów.


  Więcej informacji o Stowarzyszeniu znajdziesz TUTAJ

 

 •  

icon

Jak możesz pomóc?

 • Chcesz pomóc potrzebującym zwierzętom i wziąć udział w programie? 20% ceny z każdego zakupionego przez Ciebie produktu z listy, którą znajdziesz poniżej, przeznaczymy na wsparcie organizacji w ramach programu Kupując, pomagasz.

  Produkty Fery, dzięki którym możesz pomóc znajdziesz tutaj.

  Wszystkie produkty Fery są tworzone z myślą o zwierzętach. Wysokiej jakości surowce w każdym calu. Karmy i przysmaki Simply from Nature oraz Snack’n’roll skomponowane są zgodnie z potrzebami żywieniowymi psów.
  Drapaki, z uwielbianego przez koty drapaku, uatrakcyjniają wnętrza i zapewniają możliwość wyrażania behawioru. Aristocat to silikonowy żwirek, zwiększający higienę i czystość w kocim mieszkaniu.
  Kupując, pomagasz i dbasz o swojego pupila. Kupujesz dobrą jakość i masz pewność, że część Twoich pieniędzy zostanie przeznaczona na pomoc bezdomnym zwierzętom.