Darmowa_dostawa
Darmowa_dostawa
Darmowa_dostawa
40 DNI NA ZWROT
Tylko u nas!
SZYBKA WYSYŁKA!
Nawet w 24 godziny!
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 95zł!

Formy płatności

W naszym sklepie możliwe są następujące formy płatności:

Przy odbiorze (za pobraniem): za zamówioną paczkę zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze. Ten sposób płatności jest obciążony dodatkową opłatą w wysokości 3 zł.

Przedpłata na konto: po potwierdzeniu zamówienia, otrzymasz na adres mailowy numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym FERA.PL, zamówienie zostanie przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

Przy pomocy konta PayU lub Dotpay: przy tej formie płatności wpłaty za zamówienie należy dokonać w trakcie składania zamówienia. Po jego złożeniu oraz dokonaniu płatności otrzymasz jej potwierdzenie. W momencie potwierdzenia płatności w systemie przez PayU/Dotpay zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania paczki do wysyłki.

Przy pomocy konta PayPal: za zamówienie możesz zapłacić już w trakcie składania zamówienia. System PayPal pozwala bezpiecznie płacić za zakupy za pośrednictwem karty kredytowej lub środków przesłanych z konta bankowego. W momencie potwierdzenia płatności w systemie przez PayPal zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania paczki do wysyłki. 

Przy pomocy bonów zakupowych WP.PL przy wyborze tej formie płatności, zamówienie zostanie opłacone z Twojego konta na bon.wp.pl. Po złożeniu zamówienia zostaniejsz przekierowany na stronę promocji w celu potwierdzenia zakupu. Po potwierdzeniu Twoje zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania paczki do wysyłki. Szczegóły płatności za pomocą bon.wp.pl znajdziesz TUTAJ.

 

Wykorzystujemy cookies oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności