Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
CHROŃ ZWIERZAKA

FRONTLINE Combo Spot-On przeciw kleszczom i pchłom dla małych psów S (2-10 kg) 3 pipetki

Producent: 

FRONTLINE

46426
42.64 
wysyłamy w 48 godzin

MOŻLIWE ZLECENIE ODBIORU WYBRANEJ FIRMIE KURIERSKIEJ

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nami:

(22) 212 80 76 lub sklep@fera.pl

Kupując ten produkt otrzymasz: 11 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

*****

2 opinii 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientów poleca ten produkt

Napisz opinię

SZEROKA OCHRONA dla psów ras małych (2 - 10 kg)

Frontline Combo zabezpiecza zwierzęta i otoczenie eliminując wszoły, kleszcze i pchły, również we wczesnych stadiach rozwoju (jaja, larwy i poczwarki).
Gwarantuje długotrwałą ochronę przed inwazją pcheł i kleszczy. Substancją czynną jest Fipronil - insektycyd i akarycyd, który cechuje się wysoką zabójczością dla pcheł i kleszczy, a niską toksycznością dla psów, kotów i ludzi. Preparat w pipecie jest połączeniem dwóch substancji czynnych, które działając wspólnie eliminują wszystkie stadia rozwojowe pchły na każdym etapie jej cyklu rozwojowego. Frontline Combo Spot-On nie tylko skutecznie usuwa osobniki dorosłe, ale również zapobiega rozwojowi ich następnych pokoleń. Zabezpiecza to zwierzę przed kolejnymi zakażeniami.

FRONTLINE COMBO ® Spot On ma postać płynu, który gwarantuje Twojemu zwierzęciu ochronę przeciwko pchłom, kleszczom i wszołom. Dostępny jest w pipetach których zawartość stanowi pojedynczą dawkę indywidualną.

FRONTLINE COMBO ® Spot On jest produktem wygodnym w użyciu i odznaczającym się wysoką skutecznością. Wystarczy jeśli podasz go 1 raz na miesiąc, aby zapewnić Twojemu zwierzęciu ochronę prze inwazją pcheł, kleszczy i wszołów.

Dotarcie preparatu do wszystkich partii ciała trwa od 24 do 48 godzin. Nie należy kąpać zwierzęcia 48 godzin przed aplikowaniem preparatu a także do 48 godzin po aplikacji. Póżniej kąpiele są możliwe, gdyż woda nie osłabia działania preparatu.


Po zastosowaniu leku należy uważnie obserwować zwierzę. Jak w przypadku każdego tego typu preparatu mogą pojawić się skutki uboczne. Po zauważeniu jakichkolwiek niepokojących zachować czy sygnałów, należy niezwłocznie zasięgnąć rady lub udać się do lekarza weterynarii.

 


NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO WETERYNARYJNEGO


Frontline Combo Spot-on dla psów S.

 


POSTAĆ FARMACEUTYCZNA


Roztwór do nakrapiania. Klarowny roztwór o bursztynowej barwie.

 

SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY PRODUKTU LECZNICZEGO


Pipetka 0,67 ml zawiera Fipronil 67,00 mg, (S)–metopren 60,30 mg.

 


WSKAZANIA


Preparat jest przeznaczony dla psów ras małych, których masa ciała wynosi od 2 do 10 kg: Do zwalczania inwazji wyłącznie pcheł lub w inwazjach mieszanych z kleszczami i/lub wszołami. Leczenie inwazji pcheł (Ctenocephalides spp.). Działanie owadobójcze przeciwko nowym inwazjom dorosłych pcheł utrzymuje się przez 8 tygodni u psów. Preparat zapobiega rozmnażaniu się pcheł przez hamowanie rozwoju ich jaj (działanie jajobójcze) oraz larw i poczwarek (działanie larwobójcze) pochodzących z jaj złożonych przez dorosłe pchły. Działanie to utrzymuje się przez okres 8 tygodni u psów. Leczenie inwazji kleszczy (Ixodes ricinus, Dermacentor reticulatus, Dermacentor variabilis, Rhipicephalus sanguineus). Działanie roztoczobójcze preparatu utrzymuje się do 4 tygodni u psów po podaniu. Leczenie inwazji wszołów (Felicola subrostratus, Trichodectes canis). Preparat może być wykorzystywany w ramach usuwania objawów klinicznych alergicznego pchlego zapalenia skóry (APZS).

 


PRZECIWWSKAZANIA


Z uwagi na brak odpowiednich danych, nie należy stosować preparatu u szczeniąt w wieku poniżej 8 tygodni i/lub u szczeniąt o masie ciała poniżej 1 kg. Nie stosować u zwierząt chorych (np. choroby układowe, stany gorączkowe) lub w okresie rekonwalescencji. Nie stosować u królików, u których preparat może wywoływać działania niepożądane a nawet prowadzić do padnięć. Ze względu na brak właściwych badań nie zaleca się stosowania produktów u gatunków innych niż docelowe.

 


DATA AKTUALIZACJI SKRÓCONEJ INFORMACJI O LEKU

Czerwiec 2020


NAZWA I ADRES PODMIOTU ODPOWIEDZIALNEGO
Boehringer Ingelheim Animal Health France SCS, 29 avenue Tony Garnier, 69007 LYON, FRANCJA


ADRES PRZEDSTAWICIELA PODMIOTU ODPOWIEDZIALNEGO
Boehringer Ingelheim Sp. z o.o., ul. Klimczaka 1, 02-797 Warszawa, tel. 22 699 06 99, fax 22 699 06 98


PRODUKT LECZNICZY WYDAWANY BEZ PRZEPISU LEKARZA – OTC

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

 

 

Opakowanie: 3 x 0,67 ml

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Pojemność (ml):
0.67
Substancja czynna:
Fipronil, (S)Metopren
Wielkość pupila:
Rasy małe
Producent:
FRONTLINE
Rodzaj:
Krople

Przeznaczenie

Zastosowanie:
Pchły, kleszcze

Opinie

Napisz opinię

*****

Stosuję od lat, skuteczny produkt- polecam. Szybka dostaw.

*****

Produkt używam od dawna jest bardzo skuteczny.

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.